Vaikų gimtadieniai

Smagi vaikystė

Ar prisimenate savo gimtadienius, kai buvote visai dar vaikas? Gaudavote dovanėles, tačiau atrodė, kad suaugę tavo gimtadienį švenčia linksmiau, o taip norėdavosi suburti draugų ratą ir linksmai švęsti su savo draugais!  Jei jūsų vaikučiams yra pabodusios žaidimų aikštelės ir jie norėtų įdomiai ir žinoma skaniai atšvęsti savo gimtadienį, siūlome Vaflių Barą. Puiki žaisminga atmosfera, plati  maisto įvairovė, mūsų konditerių gaminami sotūs ir saldūs Belgiški vafliai, burbulinių vaflių ledai, pieniški ledų ir vaisių kokteiliai. Vaflių baras nedidelis, tačiau galime suorganizuoti vaikų gimtadienius iki 15 svečių, vaikams galime pravesti įvairių žaidimų, išmokyti gaminti ir puošti vaflius, gimtadienio metu jūsų vaikučius užimtų personažas Elfas, kuris leistų tėveliams atsipalaiduoti, o vaikučius užimtų įdomiomis istorijomis ir linksmais žaidimais. Siūlome pasirinkti vieną iš trijų jums tinkamų gimtadienio šventimo variantų ir susisiekti su mumis, nurodydami norimą datą ir laiką. Būtų šaunu, jei rezervaciją atliktumėte likus dvejoms savaitėms iki gimtadienio. Iki susitikimo!

Vieno vafliuko programa

 • Siūlome kai vaikučių yra iki 6, kai norima įdomiai pasibūti ir nesinori rezervuoti visos kavinukės.
 • Programos trukmė 1,5 valandos, skirta vaikams nuo 4 iki 11 metų.
 • Programą veda Elena, kuri pasitiks svečius ir užims vaikus. Kol kepami vafliai, vaikai yra supažindinami su mistiška vaflių istorija, sužaidžiamas susipažinimo žaidimas. Po to visi sėdasi aplink stalą ir kiekvienas susikuria ir dekoruoja savo vaflį. Pučia žvakutes ir skanauja!
 • Daromos Paloroid atminimo nuotraukos

Kaina:  kavinės meniu kainos + gimtadienio vedimas 38 eur. + nuotraukos po 3 eur.

Dviejų vafliukų
programa

 • Siūlome kai gimtadienyje dalyvauja nuo 6 iki 8(imtinai) vaikučių, kavinės salę galima palikti atvirą kitiems svečiams arba uždaryti ir švęsti tik savoje kompanijoje.
 • Programos trukmė 2 valandos, skirta vaikams nuo 4 iki 9 metų
 • Programą veda personažas Elfas, kuris pasitinka svečius, veda vaikams teatrinius žaidimus, elfiškai paišo vaikų veidus. Po to Elfas ir elfiukai sėdasi aplink stalą ir kiekvienas susikuria ir dekoruoja savo vaflį. Pučia žvakutes ir skanauja!
 • Daromos Polaroid atminimo nuotraukos

Kaina: kavinės meniu kainos + personažas 48 eur. + nuotraukos po 3 eur.

Trijų vafliukų
programa

 • Siūloma kai gimtadienyje dalyvauja nuo 9 vaikučiu, kavinė puošiama, uždaroma pašaliniams ir visi gali švęsti tik savoje kompanijoje.
 • Programos trukmė 2 valandos, skirta vaikams nuo 4 iki 9 metų.
 • Programą veda personažas Elfas, kuris pasitinka svečius, veda vaikams teatrinius žaidimus, elfiškai paišo vaikų veidus. Po to Elfas ir elfiukai sėdasi aplink stalą ir kiekvienas susikuria ir dekoruoja savo vaflį. Pučia žvakutes ir skanauja!
 • Daromos Polaroid atminimo nuotraukos

Kaina:  kavinės meniu kainos + salės puošimas 30 eur. +personažas 58 eur. + nuotraukos po 3 eur.

Darbo laikas

I – VII
NEDIRBAME

ADRESAS
IEŠKOME PATALPŲ, Vilnius, LT

TELEFONAS
+370

EL. PAŠTAS
[email protected]